Comarch erp xl gwarancja

Program comarch xl stanowi obecne rozbudowany system klasy ERP działający i usprawniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wciągane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmniejszych, kilkuosobowych do szerokich firm mających moc oddziałów na pełnym świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej kultury są dostępne w następnych dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - gospodarka i kierowanie stanem magazynowym, - obieg psychiczny oraz zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz kierowanie informacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl charakteryzuję się bardzo rozbudowanymi danymi oraz potrafi budowę modułową. Stosuję to olbrzymie możliwości tworzenia rozwiązania dobranego do danych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w obręby, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System firmy comarch jest stosowany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest dokładną analizą wszystkich procesów a jeszcze potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście zezwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności w środowisku. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również sposób w projektu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa to w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyzny końcowego. Nie pamięta konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz utrzymania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwolą one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy i zamienniki. Mienie różnych wersji technologicznych idzie na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do odbiorcę zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest zdobywany w ponad 5000 biur w wszelkiej Polsce. Największe części stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna i automatyka. Najwięksi odbiorcy to: - Kupiec - VOX składy budowlane