Comarch optima efaktury

Podstawą dobrego działania marki w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Gwarantują one pomaganie takich działów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie produkcją oraz przechowywanie. Systemy erp dają się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej działalności. Moduł:
– Płace i Kadry umożliwia zakup i eksport baz oddanych do Excela. Kupi na tworzenie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co zabiera się na oferta prędkiej i gruntownej analizy. Moduł Kadry zezwala na krótki podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W zwykły sposób tworzone są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i przechowywanie zezwala na stworzenie dokumentów potrzebnych na dowolnym momencie w procesach firmowych jak dawanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez odbiorcę oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest kompatybilny z modułem Fakturowanie,
– Detal stworzony stał z treścią o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z narzędziami zewnętrznymi i ważną bazą danych. Obsługuje wiele rodzajów drukarek fiskalnych, w porządku off-line i on-line. Zezwala na obsługę kodów wagowych i publikowanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania swoich praw ludziom do obsługi miejsc w relacje od pełnionej ról.

Wszystkie moduły cechuje prostotę obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z różnymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie ułatwiające prowadzenie firmą.