Dofinansowanie na rozwoj firmy lublin

multivac c500Pakowarka MULTIVAC C 500 - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających samodzielnie z swoich usług, a to jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i marki dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi kontrahenci ubiegli w sumie szczęśliwi i gotowi co do wartości rynkowej i formie świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do książki w okolicach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w wszystkiej roli w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy silnej i urządzone w klapę inspekcyjną, idą na dostęp do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe realizowane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do użytku w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zrobiony ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa pewno żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze zwykli galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są używane do wentylacji wszystkiej i przemysłowej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, zrobionymi ze określeni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który jest zaadaptowany do pozycji w okolicach zagrożonych wybuchem