Dorobek naukowy english

Mini-Market Insoft stanowi obecne projekt kasowy stworzony dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w zakładach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, a inne czynności są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w zakładach to rozwiązania uczynione z chęcią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź realizujących pracę w projekcie franczyzowym. W takim podziale rolę punktu kluczowego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budów jesteśmy zdolność automatycznego korzystania z wszystkich elementów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co oznacza system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, pewno istnieć naciągany na urządzeniach dotykowych. Efekty mogą stanowić zaprezentowane i potrafią stanowić udzielone ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rady i sprawdzaniu poprawności dostaw w zakładzie przy zastosowaniu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i elementach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów materiałów w porządku rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co idzie na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez względu na kraj, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy miały zbyty, ile pieniędzy trzyma się widzieć w kasach w dowolnym ze sklepów, jaką marżę zarobiłyby na sprzedanych towarach.