Ekran dotykowy

GASTRO POS jest programem, który kupi na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako dużo rozpowszechniony plan na targu gastronomicznym zajmuje się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w sztuce kelnerom a tymże jedynym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo przystępnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich i długotrwałych szkoleń, oraz bardzo prymitywna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z wysoką paletą funkcji, znacznie dużo sprawdzi się w nie lecz w małym, pojedynczym lokalu, lecz również w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest wyjątkowo sprawnym systemem, jaki kupimy na zbycie. W współzależności od profilu lokalu, albo stanowi toż bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najpomyślniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy i zysku jaki generuje. W współzależności od stanowiska, można i ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma dostęp do wszelkich opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z systemami hotelowymi i narzędziami do zadań specjalnych.