Elastyczne programy dopasowane do konkretnych potrzeb firm

Programowanie komputerów rozpoczęło się już w latach 50 XX wieku gdy świat ujrzał pierwszy język wysokiego poziomu czyli Fortran autorstwa firmy IBM. Potem już było z górki – kolejne języki programowania rosły jak grzyby po deszczu a wraz z nimi grono programistów, którzy dzięki nim tworzą mnóstwo różnych ciekawych programów i aplikacji pod konkretne oczekiwania klientów. Dzisiaj w stałym użyciu i najbardziej popularnych jest aż 50 języków programowania!

Czym wyróżnia się dobry program? To zależy z pewnością od wymagań klienta. Z pewnością program musi być poprawny i stabilny. Nie wyobrażamy sobie pewnie takich sytuacji, że podczas żmudnych obliczeń program nagle przestaje działać bo napotkał problem na który nie została przygotowana przez programistę. Nie da się pracować w programie, który nie działa poprawnie i nie został dokładnie przetestowany na różnego rodzaju wyjątkowe sytuacje.

crm optima

Dobry program musi być z pewnością optymalny, czyli powinien działać w miarę szybko a wszelkie proste funkcje powinny być zoptymalizowane pod względem ilości kodu. Uniwersalność programu daje mu sporą przewagę na rynku podobnych aplikacji. Ważne jest by program działał na najpopularniejszych oprogramowaniach typu software (Windows, Linux, iOS, Android).

Zazwyczaj myśl o nowym programie pojawia się wtedy gdy dostępne na rynku programy w wybranej tematyce nie spełniają naszych oczekiwań. Najwięcej więc programów pisze się pod konkretne zamówienie klienta mając na uwadze dokładną specyfikację wymagań i funkcjonalności w programie.

Wiele firm specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania pod konkretne zamówienie. Comarch software to programy tworzone z myślą o firmach, którym zależy na sprawnej organizacji pracy wszystkich swoich działów i oddziałów. Oprogramowanie trafia zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw jak i do ogromnych spółek o sporym kapitale zakładowym. Comarch stawia na uniwersalność swoich rozwiązań dlatego szereg programów ma budowę modułową dopasowywaną elastycznie do konkretnych potrzeb w firmie.