Krajalnica maga 612p uzywana

Krajalnica maga 612p to dobre danie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do konkretnych jak sery. Dobre artykuły i delikatne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na jedzenie jej w szlachetności i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu nowy pracownik może zostać już wdrożony w współczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/pakowarka_prozniowa_multivac_c100/

Krajalnica realizowana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i średnie do spełnienia w konkretnym czasie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych biznesach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie oddaje się z wielu czynników, które mogą stać zastąpione w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.