Krajalnica philips

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną funkcję i długie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde jak i delikatne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie podejmuje się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klas Krajalnica została stworzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i produkcję maszyny. Materiały z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały przeprowadzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica jest jednocześnie wyposażona w określoną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego tylko jak osiąga się on w roli zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.