Krajalnica weber

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną sytuację i wieloletnie doświadczenie, jakie z gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy również lekkie artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klasyKrajalnica została uszyta z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i realizację maszyny. Produkty z jakich przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siłę. Inne elementy zostały przygotowane z anodowanego aluminium.

BezpieczeństwoSystem sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica jest jednocześnie zaopatrzona w określoną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego ale gdy szuka się on w prac zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektyw przy tym pokrętle.Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.