Krajalnice graef opinie

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka cecha i swoja cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez polskiego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest dosyć prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do cięcia przede każdym pozostałego typie wędlin i ciała, a z przeznaczeniem pewno żyć traktowany i do robienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest energiczna i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w cali bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zabezpieczone i zrobione z tak trwałych, dostępnych w czyszczeniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Wszystek aspekt tego narzędzia, który ma jakąkolwiek relacja z żywnością, jest skończony z punktów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz brał tegoż przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią artykuły do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do ostatniego, by znów pracowało "jako nowe".