L4 w ciazy jak obliczyc

Każda osoba jest jakieś zainteresowania i zachowania. Większość z kolejnych mam, pouczanych przez bliskich i rodzinę, jest gotowych, iż w toku tychże istotnych 9 miesięcy będzie musiało zrezygnować z znaczniejszej grup aktywności, gdyż potrafi toż zagrozić jedzeniu oraz zdrowiu przyszłego życia. Po ilości to prawo, a nie oznacza to, że inne matki powinny przez wszą ciążę być swoim dodającym się brzuszkiem do głowy i wyłącznie nic nie robić. Poniżej prezentujemy listę rzeczy, które kobiety chociażby w ciąży mogą pracować, oraz sugerujemy, z czego dokładnie chwilowo zrezygnować.

Przede wszystkim, pytaj o siebie, przyjmuj witaminy, i przede każdym kwas foliowy. Rozważ i zmianę diety, skoro nie odżywiasz się wystarczająco zdrowo. Niezbędne dlatego będzie podwyższenie poziomu ważnych i zysków w ciąży, w szczególności brokułów, brukselek i grochu ćwiczonych na parze. Miej też, by nie pożywać za bardzo cytrusów. Nie decyduj też z produktami, gdyż ich nadmiar w ciąży może spowodować do późniejszej cukrzycy dziecka. Pij i dużo wody niegazowanej.

Nie zapominaj więcej o sporcie. Możesz spokojnie ćwiczyć jogę, proste ćwiczenia rozciągające (bez kłopotu znajdziesz lekkie zestawy szkoleń dla kobiet w ciąży na internecie), spaceruj. Jeśli lecz jesteś miłośniczką sportów wyczynowych albo ekstremalnych, będziesz zmuszona z nich chwilowo zrezygnować. Tak samo sytuacja wygląda z e spotami, w jakich łatwo o kontuzję oraz duże wypadki, na dowód karate albo jazda na nartach. Jeśli natomiast masz wątpliwości co do rzeczy sportowej, którą cenisz robić, skonsultuj się z specjalistą, on na może ci zaradzi i ewentualnie pomoże dopasować zestaw domowych ćwiczeń, które nie zagrożą ani tobie, ani dziecku.

Jeśli zaś chodzi o środki upiększające – chwilowo zrezygnuj z farbowania włosów. Substancje chemiczne wprowadzone w farbach mogą bowiem przeniknąć do systemu dziecka i poważnie uszkodzić jego prawidłowy rozwój. Nie zapominaj również, że oczywiście nie można ci palić i pić alkoholu! Pewno zatem doprowadzić do gwałtownych zmian i wad własnych dziecka, także poronień. Unikaj również osób palących i zadymionych miejsc.