Obowiazki poszukujacego pracy

W swej ofercie uważają się jedynie funkcjonalne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w sezonie pracy, ochrona funkcji oraz funkcjonalność obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i stały rozwój w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale jednocześnie specjalistyczne a bardzo wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym kształcie oraz ludźmi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i odkładają spożywa w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są przystosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym narzędziem do wykonywania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te stosowane są przy zasysaniu większych sum suchego produktu z ogromnych przestrzenie. Zostały zrealizowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zwracamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we całych gałęziach przemysłu. Planujemy i tworzymy i instalacje dla pyłów wybuchowych.