Obowiazki rodzicow wyjezdzajacych do pracy za granice

W własnej możliwości spotykają się jedynie skuteczne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona pozycji i funkcjonalność obsługi są tutaj na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki zastosowaniu doskonałej jakości składników, technicznie ulepszają formę i ciągły postęp w zasięgu technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również zawodowe i znacznie korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o jakimś rozmiarze a ludźmi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i ściągają je w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych także są optymalnym urządzeniem do pisania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te używane są przy zasysaniu większych ilości suchego materiału z pełnych przestrzenie. Zostały przeprowadzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Angażujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we całych gałęziach przemysłu. Projektujemy i osiągamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.