Optima finanse i ksiegowosc

Optima to większość programów połączonych ze sobą. Pracują oddając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo alternatywie dla niskich oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów powstających w nazwie. Jednym z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Moduł ten poświęcony jest dla firm usługowych. W prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do możliwościach jest wykonalny z stanu innych modułów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po otwarciu nowej podstawy danych ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w sektorze samej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus idzie na pozyskanie dokładnej wiedz o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem określających je jakości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt i z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest lekka, działa w obecnym zamieszczona instrukcja obsługi. W sztywny i zrozumiały sposób prowadzi punkt po artykule do przeprowadzenia instalacji.