Optima program ksiegowy pobierz

System erp to inaczej planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Wykorzystując systemy komputerowe wspomaga wszystkie poziomy zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy ERP są następcą systemów MRP II. Erp dzielą się na modułowe i zintegrowane. Istotnym elementem poszczególnych elementów jest wspólna baza danych. Moduły te działają następujących obszarów: magazynowanie, planowanie produkcji, księgowość, zaopatrzenie, sprzedaż, płace, kadry, śledzenie realizowanych dostaw. Programem pracującym w oparciu o system erp jest Optima. W niesamowity sposób wiąże ze sobą poszczególne procesy przebywające w spółce. Moduły odpowiedzialne są w postępujących kategoriach:

– Optima Handel pozwala działowi logistyki na zarabianie z nauki z działu działu magazynu (kartoteki, stan magazynu, dostępna powierzchnia) oraz działu produkcyjnego śledząc zapotrzebowanie materiałowe. Kupi na prowadzenie magazynem i dawanie dokumentów handlowych i magazynowych jak przyjęcia zewnętrzne, wewnętrzne. W krótki sposób umożliwia inwentaryzację dostępnych towarów,
– Optima Płace i Kadry Plus zalecane jest niezadowalającym i średnim firmom, dzięki systematycznym aktualizacjom prawnym, kupi na wykonywanie rachunków razem z obowiązującymi ustawami. Moduł umożliwia generowanie licznych dokumentów, jak zestawienia urlopowe, ewidencje, wykresy, umowy i komentarze do umów. Pozwala dokonywać korekty do list płacowych, rozliczać wszystkie typy umów cywilno prawnych oraz sporządzanie deklaracji dla PFRON,
– ERP Optima moduł Biuro Rachunkowe poświęcone jest kobietom prowadzącym biura rachunkowe. Oprogramowanie przyczynia się do uproszczenia prac biur rachunkowych, doradców podatkowych. Moduł rachunkowy stanowi w duzi zintegrowany z planem Comarch ERP Optima.

Zastosowane systemy erp serwis są elastyczne, ich mienie upraszczają procedury funkcjonujące w nazwie, pozwolą na zachowanie czasu, minimalizują prawdopodobieństwo pomyłek. W końca bliższego poznania się z funkcjonowaniem danego programu warto pobrać wersję demo otwartą na kartce internetowej.