Optima zestawienia ksiegowe

Optima to kategoria programów skojarzonych ze sobą. Pracują kojarząc się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele szans dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów trwających w nazwie. Drinku z polecanych składników jest program comarch magazyn.

suszarnia bębnowaZobacz naszą stronę www

Moduł ten dedykowany jest dla firm usługowych. W jasny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do znanych jest możliwy z stanu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po stworzeniu nowej bazy danych ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w terenie jednej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwoli na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwoli na zdobycie wszystkiej wiedzy o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu materiałami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem podających je zalet. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt oraz z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest popularna, leczy w tym zamieszczona instrukcja obsługi. W ciemny i lekki sposób prowadzi punkt po punkcie do rozwiązania instalacji.