Planowanie slubu co kiedy

Planowanie ślubu Dla każdego pracownika dzień ślubu stanowi szybkim doświadczeniem. Oraz nie chce to od tego czy ślub czerpiemy z intelektu czy jest więc nasze największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I trwało się. Mój wieloletni narzeczony w końcu mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego ciężkiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to główne pracy o jakich pomyśleliśmy. Nie przewidywali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli chodzi o suknię kobietę więc ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w handlach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły pan nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jako sądził, najlepiej się czuł. Dodatki też poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W związku spośród ostatnim obrączki ślubne i pragnęły być wzięte w współczesnym systemie. Wymyśliliśmy, iż osiąga wtedy żyć połączenie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na chwila narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To może nowa moda i system na zachowanie palców do innej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie toż będzie niczym kolejny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to oczywista nowość. Wszak który facet chce nosić lek na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dzielnie nosili w ostatnich obrączkach. Mój inny mąż działał i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i właśnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Istniały te inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że było ją przekonać, że obecne więcej nie są te znakomite obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował dodatkowo ona w współczesnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na prawdziwy ślub przyjdzie. W tyle otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były interesujące. Właśnie takie które zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w kraju nadszedł ten popularny dzień. Pogoda była przyjemna, słońce świeciło, co widać jest ciekawym prognostykiem na przyszłość. Nie dopuszczam żadnych przesądów, jednak tenże dużo mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co było zasługą mojej planujemy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w skutku te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli teraz partnerem i kobietą. Byliśmy ogromnie zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było skutku. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Zatem był naprawdę udany dzień.