Program komputerowy unisoft

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-2-0-kadry-i-place/

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w końca usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest eksploatowany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova cierpi na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to funkcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji zadania pewno stanowić w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w książki i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona zaletą klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest odbierana w sytuacji opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Świetne wyjście dla maluchach oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest uruchamiana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest skory do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ubrana w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które daje, że Przyjaciele i Mężczyźni osiągają najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i trzyma takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".