Program ksiegowy optima opinie

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, tworzące w miejscu Windows, są bardzo skuteczne i ich obsługa intuicyjna. Jest przecież wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Są również firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w tamto komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania także drogi w starożytnej formie graficznej.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/optima-opinie/Optima opinie - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Comarch klasyka istnieje w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem programu jest moduł Płace. Sprawia on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Bogata w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten daje też na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że wtedy stanowić dużo atrakcyjna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też planowane zmiany w przepisach, jakie z różnorakich powodów mogą po nisku nie dotrzeć do grupy klasycznej.