Program magazyn wewnetrzny

Program symfonia handel przydatny jest w sprzedaży. Najczęściej traktowany jest w ciasnych oraz małych firmach. Program cieszy się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Zezwala na wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program obcuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze zalety programu Program występuje w dwóch grupach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a i współpracuje z bankami. Symfonia handel traktowany jest w przeciwnego rodzaju firmach handlowych oraz usługowych. Oprogramowanie pozwala na działanie zestawień graficznych. Dzięki planowi możemy stwierdzić sposób i termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z programem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego uwag możemy działać raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zajmowania dostaw.

Program pozwala na umiejętne przeprowadzanie inwentaryzacji. Widoczna jest też funkcja przyśpieszonego wystawiania papierów i materiałów powiązanych. Oprogramowanie ułatwia książkę z bazą kontrahentów. Człowiek ma okazja zasilania i edycję bazy kontrahentów. Kontrahenci potrafią stanowić wybierani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia jest prosty interfejs (wygląda ładnie dodatkowo jest oczywisty w obsłudze). Dzięki temu książka z stylem jest krótka i bogata. Program symfonia handel pewno być używany w spółkach, które nie posiadają nowego sprzętu elektronicznego. Dużym plusem programu symfonia handel jest krótka nauka systemu. Program nie wymaga specjalistycznych szkoleń i kursów.