Program optima ile kosztuje

Oprogramowanie optima dla faktur to fragment dedykowany dla firm usługowych, który w dobry sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z drugimi modułami wysyłka możliwościach w porządku jest niczym nie ograniczona, co powoduje na większą obsługę rozliczeń handlowych i zadania księgowe.

Moduł optima zezwala na:

 

wystawienie faktur sprzedaży i zakupu,
obsługę sprawy nie tylko w złotówkach, lecz więcej w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż czy zakup z zwykłymi formami płatności, jak i określonymi przez klienta oprogramowania,
prowadzenie ewidencji pomocy i klientów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to składnik, który działa sprzedaż oraz zarządzanie gospodarki magazynowej. Element ten stanowi wszystkie funkcjonalności modułu dla faktur, a także dostarcza nam pełną kontrolę procesów transportowych robionych w firmie, przez co umożliwia na skuteczne zarządzanie towarami, które są w magazynie.

Detal
Moduł optima detal został założony z myślą o punktach sprzedaży detalicznej. Zezwala na wykonywanie paragonów oraz połączonych spośród nimi faktur sprzedaży. Niezwykle praktyczna obsługa, zgodność z ekranami dotykowymi i narzędziami do rozpoznawania kodów kreskowych i przejrzysty interfejs, rezygnuje z okna sprzedaży detalicznej najlepsze urządzenie do lekturze w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy jednostkach handlowych. Aplikacja jest połączona z drugimi elementami, z jakimi współpracuje w czasie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została wykonana, z sprawą o szybszym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej danie z wbudowanym aparatem może tworzyć funkcję przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W efekcie książki z tym oprogramowaniem powstają pliki z informacjami inwentaryzacyjnymi, które można swobodnie i wygodnie wgrać na dysk w chmurze dać na poszczególny adres e-mail lub zapisać jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego jest w zupełnie przystosowany do dania z planem optima. W klubu spośród obecnym podejście więc będzie najspokojniejsze nie tylko podczas inwentaryzacji, ale zarówno w terminie wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik prosty jest na kartce producenta, jak również na kartkach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują również z elementem optima Kasa Bank, który daje na tą kontrolę wszystkich zagadnień powiązanych z przepływem środków finansowych w jednostce.