Rozwoj firm rodzinnych w polsce

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały własny zakład w kajecie. W ostatnim jednym, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Lecz jego interes nie był jedynie towarów oraz produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo korzystnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formy?

Z poradą przychodzi firma Comarch, drink z najzdrowszych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku oraz podawany przez niego wms program magazynowy. To swoiste i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych tematów i owoców. Zakłada się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, a jednocześnie stanowią świetne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę planu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do podstawowego zadania, którym jest organizowanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcy, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.