Salatka ryzowa z tunczykiem

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych natomiast nie tylko polskich potraw. Można je wytwarzać praktycznie z dowolnego warzywa, związanego z nieznajomymi w prawidłowych częściach i właśnie doprawionego. Nic to dziwnego, iż nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, lecz stanowi również prawdziwą bombą witaminową, potrzebną do podparcia swego ciała w poprawnej metodzie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy nabyć w składach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W wielu przypadkach jednak dużo dużo lubią samodzielnie komponowane surówki, i jedynym ich zabiegiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub męczącego ich szatkowania. To więc w dowolnym domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niewielkie urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w wszystkiej kuchni. Jest zaopatrzone w wygodny pojemnik, do którego składamy obrane warzywa w sumy, lub ewentualnie pokrojone w mniejsze fragmenty. Dobrej kondycji rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to twórz na ostatnie, jak wykonać pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy wszelkie inne warzywa w takiej kombinacji, jaką wysoce chcemy, i włączymy urządzenie, i po paru minutach możemy wyjąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Natomiast toż wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo a dobrze. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która potrzebuje o tym, żebym jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i jakiej nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które chroni bliski czas, i mobilizuje do tego, by jeść jeszcze dużo surowych, świeżo siekanych warzyw!