Sklep miesny warszawa bemowo

Wizytówką sklepu mięsnego, czy same sklepu cieszącego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, a jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, jak i serów. Istnieją to ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały zaopatrzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i wyposażona istnieje w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest bardzo ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Idealnie przyznaje się do krojenia takich materiałów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Lecz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a ponadto możliwość zapisu sposobu ich robienia w budowie programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego artykułu do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrealizowana z najdoskonalszej klas produktów, a konkretnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie rzeczy do właściwego produktu. Dodatkowo wyposażona stanowi w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.