System informatyczny sluzacy do przetwarzania danych osobowych

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i prowadzeniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od charakterze prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak jeszcze dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą kłócić się między sobą w relacji czy jesteśmy do robienia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz że z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii cieszą się jeszcze większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z faktem gastronomicznym jaki nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W niezwykłych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych kiedy także takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy mają sporo punktów gastronomicznych na placu całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Jest on tak zaprojektowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i akcja na prostych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, lub stanowi obecne niepowtarzalna restauracja, bądź i sieć restauracji.

Na obecnym stanie celowo nie podamy nazwy, na którym z programów oprzemy propozycję skierowaną do pojedynczego odbiorcy. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na połączonym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak również wszystkie zarządzanie gospodarką magazynową. W zależności z prac program może współpracować z terminalem dotykowym, a również z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowie lokalnej albo na poszczególnym miejscu, używając standardowy sprzęt PC.