Znajomosc lektury akademia pana kleksa

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zwykle mamy obecnie o nim pewne wiedze i wyrobione zdanie. Jednak jak to obcuje z dowolnym nowym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się trafić do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe sieci i zakładamy się w ciasne i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i wprowadzamy rozpoznawać zagrożenia, kończymy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź następującego przewodnictwa. Zbieramy świadomość i krok po kroku, staramy się zaczynać ją w działanie. Bardzo przyjemny etap. Toczymy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną teorię i od okresu do momentu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też też błędy, nabieramy badania i przeskakujemy na następny poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w wprawę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w bieżącym momencie idzie gdy po maśle. Nasza wiedza jest jeszcze wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że oraz efektywną radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga wciąż nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w doskonałej formie. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepołączone z własnymi predyspozycjami. Procesy, których nie stosuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z organizmem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne i te nudne też. A kiedy od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest rzeczywiście to, że możemy polegać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest jeszcze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek narzekają na myśli, dowiemy się, biorąc system w mienie także próbując go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.